Idi na sadržaj

- - - - -

zeder zastita

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#21 tuzla

tuzla

Blisu ovisnosti o PunGas

• Members
  • PipPip
  • 92 Poruka:

Posted 13 April 2005 - 04:37

mislim da gospodinu Zdravku treba skinuti kapu za zeder jer treba ipak previše vremena tj ako imaš beskrajno puno vremena i prostora može se auto i skroz rastaviti na djelove ... :roll:  :roll:  :roll:

#22 dsimic

dsimic

PG član koji se bliži ovisnosti

• Members
  • PipPipPip
  • 242 Poruka:

Posted 13 April 2005 - 04:41

Citat

evo ovako:
1. uđeš u auto
2. išcupaš drugim autom LK ( ostaje samo da voziš sa imbusom
3. skineš plastiku na mom audiju ima pun kurac šarafčića koji se ne vide
4. otkačiš osovinu
5. staviš novu osovinu tj. unaprjed znaš koja ide jer sam vidio da ni oni u servisu ne znaju koji zeder ide dok ne otvore auto jer se osovine razlikuju
6. sa tako očerupanim autom ideš sa lica mjesta
7. ako se izjebeš nešto poliješ ga benzinom  ili šta već mislim da je prekomplikovano za odraditi tj preveliki rizik da budeš uhvaćen na licu mjesta tj. jednostavnije je krasti drugo auto

Moja ideja je bila da kao prvi korak rastavim kardanski zglob na samoj osovini volana, i za to sto ostane da viri iz poda, vezem neki hepek kojim cu okretati tockove.  Jes' blesavo, ali mozda bi i bilo izvodljivo.  :wink:

A ako cu vec cupati LK, onda mi je lakse doci sa prikolicom zakacenom za taj drugi auto (mislim na npr. onu na koju se slepano auto naveze samo prednjim tockovima) i eto ga...

Odosmo mi malo u off-topic...

#23 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 13 April 2005 - 04:48

Sta ako lopovi "unajme" jednog Pauka, pa nece ti pomoci nikakvi zederi, kandze itd  :lol:

A inace, svi ti vidovi zastite su relativni nemoze ti nijedan 100% garantovati da ti nece odvesti auto, a ako imas auto (recimo neki super luksuzni) na koji su se namjerili lopovi pa odvest ce oni tebi njega da imas 100 zedera.

#24 tuzla

tuzla

Blisu ovisnosti o PunGas

• Members
  • PipPip
  • 92 Poruka:

Posted 13 April 2005 - 06:42

ma nece paukom krasti konfekcijska auta bez obzira koliko koštaju, zato što prvo mora krasti pauka, pa se onda sa njim dovesti, odvesti itd onda komšiluk vidi da se nekom diže paukom auto u po noci ili dana sa parkinga ispred zgrade što je extra sumljivo i glupo

#25 tuzla

tuzla

Blisu ovisnosti o PunGas

• Members
  • PipPip
  • 92 Poruka:

Posted 13 April 2005 - 06:44

Moja ideja je bila da kao prvi korak rastavim kardanski zglob na samoj osovini volana, i za to sto ostane da viri iz poda, vezem neki hepek kojim cu okretati tockove. Jes' blesavo, ali mozda bi i bilo izvodljivo.  

pa teško druže da bi sa takvim upravljačkim sistemom otišao dalje od prve bandere :)

#26 tuzla

tuzla

Blisu ovisnosti o PunGas

• Members
  • PipPip
  • 92 Poruka:

Posted 13 April 2005 - 06:47

a i mi ovde pricamo da probamo da nađemo neku manu zederu, ja sam ga ugradio i volio bi da mu nađem manu ovako teoretski, a ne da mi prvo maznu kola pa tek onda da skapiram da ima manu...
mislim da je ovo od maloprije loša ideja :)  :)  :)

#27 hamo

hamo

Početnik

• Members
  • Pip
  • 3 Poruka:

Posted 19 Decembar 2005 - 08:53

@tuzla,

Drug, moze li broj telefona kontakta u Tuzli koji ugradjuje Zeder? Koliko kosta ugradnja i da li si zadovoljan Zeder-om?

Hvala puno,

#28 tuzla

tuzla

Blisu ovisnosti o PunGas

• Members
  • PipPip
  • 92 Poruka:

Posted 20 Decembar 2005 - 07:18

@hamo

imam samo broj mobitela od gazde 061 638 636, ja sam zadovoljan i sa ugradnjom i sa zederom, cijena ti zavisi od auta,  400-500 KM, firma koja je uvoznik zedera ti je tamo u slavinovićima kod česme ili odma poslje škole, ima velika reklama na cesti tako da nije teško naći...
nadam se da sam pomogao

#29 hamo

hamo

Početnik

• Members
  • Pip
  • 3 Poruka:

Posted 20 Decembar 2005 - 08:48

Hvala drug... :)